Težave monaco Posted on 14/01/2008 Posted in Avtoslalom, RGRacing Zaradi težav z bazo je izbrisanih nekaj zadnjih novic (vključno z objavo zbora članov). Za nevšečnosti se iskreno opravičujemo.