Foto by Looniticz https://www.looniticz.com/photogallery/AvtoslalomIvarkoJezero2009/ Foto by Peshovski https://www.flickr.com/photos/peshovski/sets/72157622240167367/ Foto by RGR https://www.facebook.com/album.php?aid=156766&id=116567680029 in https://www.facebook.com/album.php?aid=156779&id=116567680029 Foto by klxi https://klxi.moj-album.com/album/17057745/

Pravkar so s sončne uprave obvestili, da je za v nedeljo naročeno lepo vreme ob Ivarčkem jezeru. Če bodo zjutraj na nebo temni oblaki, se ne ustrašit temveč veselo na pot!